MÖBLER / Bord / Soffbord 5304430

nr 530 4430

Soffbord

1930-tal, 50x50, höjd: 60 (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juni 2008
kl 17:11:07

13/6 15:36:01 1      100 kr
16/6 15:58:47 2      Vinnande bud